Viena iš Arabų kultūros dienų, vyksiančių rugsėjo 12-16 d., dalyvių – Omano Sultonatas. Apie tai, kaip ši siauresniam keliautojų ratui pažįstama arabų valstybė prisistatys renginyje pasakoja Omano Sultonato garbės konsulė Lietuvoje Boleta Senkienė.

Turizmo šalių žemėlapyje Omanas vis dar užima paslaptingo ir neatrasto krašto poziciją. Arabijos pusiasalyje esanti seniausia nepriklausoma arabų valstybė ilgą laiką buvo uždara, tačiau 1970-aisiais, į valdžią atėjus sultonui Qaboosui, šalis atsivėrė pokyčiams ir pasauliui. Omanas nėra kuprinėtojų šalis. Atostogas čia renkasi aukštesnes pajamas gaunantys ir, ko gero, saugumą vertinantys asmenys. Juk šalis – viena iš saugiausių pasaulyje.

Dabar turizmas yra viena iš pagrindinių Omano ekonomikos krypčių, į kurią investuojama vis daugiau lėšų. Statistiškai į šalį daugiausiai atvyksta vokiečių turistai. Tačiau Omanas nėra kuprinėtojų šalis. Atostogas čia renkasi aukštesnes pajamas gaunantys ir, ko gero, saugumą vertinantys asmenys. Juk šalis – viena iš saugiausių pasaulyje.

Vienintelės arabų šalies atstovė Lietuvoje B.Senkienė pasakoja, kad Omano Sultonatas kartu su Omano informacijos ministerija dalyvaus ne tik Arabų kultūros dienose, bet ir bus kasmetinės Tautų mugės išskirtinis svečias.

Arabų valstybės palapinė rugsėjo 15-17d. stovės pačiame Gedimino prospekto centre, prie Vyriausybės, todėl tikisi sulaukti lankytojų dėmesio.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/pasaulis-kiseneje/naujiena/pasaulis-tavo-akimis/arabu-kulturos-dienose-gedimino-prospektas-kvepes-omanietiskais-smilkalais-ir-kava-1084-850140

©2019 Anna Lindh Fondas Lietuvos tinklas - Sprendimas: E-project.lt

Log in with your credentials

Forgot your details?